O nas

Medycyna estetyczna Sowmed Beauty to miejsce stworzone z myślą o wszystkich, którzy pragną zadbać 
o swoją skórę i ciało w sposób wyważony, kompleksowy, pełen działań pielęgnacyjnych, mających na celu poprawę kondycji skóry, jej możliwie najgłębsze odświeżenie
i odżywienie oraz zniwelowanie procesów starzenia się skóry.

 

Największym atutem jest doświadczenie i kompetencje, na których opieramy całą swoją ideę - Jesteśmy częścią Sowmed Chirurgia. Liczy się dla nas przede wszystkim dobro i bezpieczeństwo pacjentów dlatego zabiegi
z zakresu medycyny estetycznej w naszym gabinecie specjalistycznym wykonuje doświadczony i wykwalifikowany lekarz - lek. Anna Sowier, która od wielu lat stale poszerza swoją wiedzę, systematycznie uczestniczy w renomowanych szkoleniach oraz kursach w Polsce i za granicą.

Zespół

Sowmed beauty tworzą ludzie, to zespół najlepszych chirurgów, lekarzy medycyny estetycznej, którzy od wielu lat nieustannie poszerzają swoje warsztaty. Dodatkowo ścisła współpraca z lekarzem dermatologiem tworzy ogromną wartość, ponieważ w wielu przypadkach konsultuje on naszych pacjentów, ocenia stan skóry jeśli to koniecznie, przeprowadza dokładną analizę znamion, pieprzyków. Dokonanie takiej oceny dermatologicznej pozwala lekarzowi medycyny estetycznej podjąć najlepszą, najbardziej bezpieczną i trafną decyzję, a także zaproponować odpowiedni rodzaj zabiegów dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

 

lek. Anna Sowier

Lekarz Medycyny Estetycznej

dr n. med. Aleksander Sowier

Kierownik i założyciel Sowmed Chirurgia

Sowmed beauty

mgr Zuzanna Sowier 

Manager

Kierownik administracyjny SowMed Beauty 

lek. Sebastian Sowier

Chirurg

Dietetyk kliniczny

lek. Anna Rybak

Chirurg

mgr Paulina Chrzan

Dietetyk

Gabriela Barbarska

Rejestracja

Adrianna Pazik

Rejestracja

Dermatolog

dr 

mgr Magdalena Lobert

Doradca ds. zarządzania i organizacji w służbie zdrowia

Grupa SowMed

W 2011 roku powstała firma Chirurgia Sowmed, w skład której wchodzi ponad 30 lekarzy specjalistów w tym specjaliści chirurgii ogólnej (zajmujący się również endoskopią diagnostyczną i zabiegową) chirurgii onkologicznej, gastroenterologii, ortopedii, medycyny estetycznej. Zespół Sowmed to wybitni eksperci w sowich dziedzinach. Łączy nas pasja i ogromna wiedza. Wiele godzin praktyk i szkoleń pozwalają nam ciągle się rozwijać, aby dostarczać najwyższą jakość naszych usług. Sowmed chirurgia to firma stworzona przez dr n. med. Aleksandra Sowiera, która od wielu lat działa na rynku usług medycznych zapewniając profesjonalną opiekę pacjentom chirurgicznym.

Sowmed Beauty jest częścią Chirurgii Sowmed.

 

Więcej o nas.

rejestracja@chirurgiasowmed.pl

+48 575 931 551

Kontakt

ZABIEGI

Na skórę głowy

Na ciało

Na twarz

MENU

Voucher

Kontakt

O nas

Wskazania

SowMed Beauty

ul. Jeżycka 38/40

60-865 Poznań

 

Godziny otwarcia:

Pon - Pt 9.00 - 17.00

Copyright © 2022 Chirurgia Sowmed | Przygotowane przez Simple Med - Marketing Medyczny

dr Anna-Maria

Borucka- Konopka