Medycyna estetyczna Sowmed beauty to miejsce stworzone z myślą o wszystkich, którzy pragną zadbać o swoją skórę i ciało w sposób wyważony, kompleksowy, pełen działań pielęgnacyjnych, mających na celu poprawę kondycji skóry, jej możliwie najgłębsze odświeżenie i odżywienie oraz zniwelowanie procesów starzenia się skóry.  Proponujemy Państwu szereg zabiegów, których krótkie opisy znajdziecie Państwo
w zakładce „zabiegi”. Naszym nadrzędnym celem jest bezpieczeństwo, dobro i zaufanie naszych klientów dlatego rozległą konsultację, dobór odpowiedniego zabiegu i  kosmetyków przeprowadzamy podczas wizyty. Lekarz ocenia stan i kondycję skóry i na tej podstawie proponuje najlepsze, najbardziej racjonalne i trafne rozwiązanie, które będzie dopasowane i ukierunkowane konkretnie do Państwa potrzeb. Personalne podejście do każdego pacjenta jest dla nas niezwykle ważne, ponieważ wiemy, że właśnie dlatego obdarzacie nas Państwo tak ogromnym zaufaniem od tak wielu lat.

 

Wyróżnia nas przede wszystkim profesjonalizm i doświadczenie. W 2011 roku powstała firma Chirurgia Sowmed, w skład której wchodzi ponad 30 lekarzy specjalistów w tym specjaliści chirurgii ogólnej (zajmujący się również endoskopią diagnostyczną i zabiegową) chirurgii onkologicznej, gastroenterologii, ortopedii, medycyny estetycznej.

Zespół Sowmed to wybitni eksperci w sowich dziedzinach. Łączy nas pasja i ogromna wiedza. Wiele godzin praktyk i szkoleń pozwalają nam ciągle się rozwijać, aby dostarczać najwyższą jakość naszych usług.

Sowmed chirurgia to firma stworzona przez dr n. med. Aleksandra Sowiera, która od wielu lat działa na rynku usług medycznych zapewniając profesjonalną opiekę pacjentom chirurgicznym.

 

Medycyna estetyczna Sowmed beauty powstała jako odłam Sowmed chirurgia. Naszym największym atutem jest doświadczenie i kompetencje, na których opieramy całą swoją ideę. Liczy się dla nas przede wszystkim dobro i bezpieczeństwo pacjentów dlatego zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w naszym gabinecie specjalistycznym wykonuje doświadczony i wykwalifikowany lekarz-  lek. Anna Sowier, która od wielu lat stale poszerza swoją wiedzę,  systematycznie uczestniczy w renomowanych szkoleniach oraz kursach w Polsce i za granicą. Zdobyte doświadczenie, wiedza i umiejętności Pani doktor pozwalają nam na stwierdzenie, że każdy pacjent może czuć się u nas bezpiecznie i pewnie oraz, że zostanie objęty naszą opieką w sposób w pełni kompleksowy. Dodatkowym, niezwykle ważnym atutem Pani doktor jest wyjątkowe poczucie estetyki, które wraz z ogromnym zapleczem zabiegowym oraz doświadczeniem tworzy harmonijne połączenie.  Po dokonanym zabiegu dobierane zostają celowane kosmetyki, które w sposób znaczny mogą przyczynić się do wydłużenia efektu wykonanego zabiegu.

Bogaty i różnorodny warsztat zabiegowy oraz usposobienie Pani doktor daje możliwość naszym pacjentom na poczucie pełnego komfortu podczas zabiegu, bezpieczeństwa i co bardzo ważne w tej dziedzinie medycyny pełnego zaufania. Po wykonanych zabiegach nasi pacjenci pozostawiają dla nas uśmiech, który daje nam motywację do dalszych działań oraz do stałego podnoszenia naszych kwalifikacji i kompetencji.

 

Posiadane wieloletnie doświadczenie w branży medycznej, umiejętności które stale nabywamy

i kompleksowość naszych działań udowadnia, że medycyna estetyczna Sowmed beauty świadczy usługi na najwyższym możliwym poziomie. Bezpieczeństwo naszych pacjentów stawiamy na pierwszym miejscu.

 

Sowmed beauty tworzą ludzie, to zespół najlepszych chirurgów, lekarzy medycyny estetycznej,  którzy od wielu lat nieustannie poszerzają swoje warsztaty. Dodatkowo ścisła współpraca z lekarzem dermatologiem tworzy ogromną wartość, ponieważ w wielu przypadkach konsultuje on naszych pacjentów, ocenia stan skóry jeśli to koniecznie, przeprowadza dokładną analizę znamion, pieprzyków. Dokonanie takiej oceny dermatologicznej pozwala lekarzowi medycyny estetycznej podjąć najlepszą, najbardziej bezpieczną i trafną decyzję, a także zaproponować odpowiedni rodzaj zabiegów dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Nasz sukces to przede wszystkim kompleksowość świadczonych usług w wielu wymiarach. Począwszy od wysoko wyspecjalizowanego zespołu poprzez najlepszej jakości sprzęt, pełen wachlarz zabiegów na każdą partię ciała, jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie z zachowaniem kameralności i przyjemnej atmosfery podczas przeprowadzanego zabiegu. Ponadto pracujemy na bazie sprawdzonych, certyfikowanych produktów, które są w pełni bezpieczne.

 

Uśmiech i zadowolenie naszych klientów jest dla nas powodem, dla którego stale udoskonalamy nasze kwalifikacje oraz poszerzamy gamę zabiegów, tak aby zaoferować Państwu same najlepsze i niezawodne rozwiązania. Stale analizujemy rynek usług z zakresu medycyny estetycznej oraz spostrzeżenia naszych klientów. Przyglądamy się i obserwujemy Państwa potrzeby. Pozwala nam to ostatecznie zaproponować przebadane, bezpieczne i skuteczne rozwiązania, zgodne z aktualnymi wymogami i atestami.

Jesteśmy z Wami i dla Was.

 

Zapraszamy serdecznie do naszej kliniki, która mieści się w samym sercu Poznańskich Jeżyc przy ulicy Jeżyckiej 38/40. Mamy nadzieję i wierzymy w to, że nasze spotkanie będzie dla wszystkich z Państwa przyjemnym i miłym doświadczeniem, po które będziecie chcieli do nas wrócić. Nasz personel z działu rejestracji zawsze służy  pomocą, szybko i sprawnie zarejestruje Państwa do specjalisty, odpowie na wszelkie pytania oraz rozwieje wszystkie wątpliwości.

Więcej o nas

rejestracja@chirurgiasowmed.pl

+48 575 931 551

Kontakt

ZABIEGI

Na skórę głowy

Na ciało

Na twarz

MENU

Voucher

Kontakt

O nas

Wskazania

SowMed Beauty

ul. Jeżycka 38/40

60-865 Poznań

 

Godziny otwarcia:

Pon - Pt 9.00 - 17.00

Copyright © 2022 Chirurgia Sowmed | Przygotowane przez Simple Med - Marketing Medyczny